Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi

Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi

DR. ÖĞR. ÜYESİ AYŞE KONAÇ
KIZLIK ZARI DİKİMİ
Kızlık zarı dikimi hakkında aradığınız her şey ve

daha fazlası bu sitede.

DR. ÖĞR. ÜYESİ AYŞE KONAÇ

KIZLIK ZARI DİKİMİ
Kızlık zarı dikimi hakkında aradığınız her şey ve daha fazlası bu sitede.
Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi
DR. ÖĞR. ÜYESİ AYŞE KONAÇ
KIZLIK ZARI DİKİMİ

Kızlık zarı dikimi hakkında aradığınız her şey ve daha fazlası bu sitede.

Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi
DR. ÖĞR. ÜYESİ AYŞE KONAÇ
KIZLIK ZARI DİKİMİ

Kızlık zarı dikimi hakkında aradığınız her şey ve daha fazlası bu sitede.

Avrupa Genital Estetik Bilim Komite Üyesi


KIZLIK ZARI DİKİMİ ÇEŞİTLERİ

Doktor Öğretim Üyesi Ayşe KONAÇ


Kızlık Zarı Dikimi Çeşitleri

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi – Geçici Kızlık Zarı Dikimi

1) Geçici Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti):

Genellikle düğünden en erken 7-10 gün öncesine kadar yapılabilir. Burada daha önceden yırtılmış kızlık zarının yeniden onarılması söz konusudur. Yırtılan kısımlar yeniden karşı karşıya getirilerek yeniden dikilir. Eğer kısa süre içinde bir beraberlik olmazsa kullanılan iplikler ten rengindedir ve kendi kendine yaklaşık 20 günde emilir. Kızlık zarı dikilmeden önceki haline gelir.

Bu nedenle cinsel birliktelik uzun bir zaman sonra yaşanacaksa kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi önerilir. Dikişler dışarıdan görülmeyecek şekilde konulur.

2) Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti):

Kalıcı kızlık zarı dikimi bu işin uzmanları tarafından vajina dokusundan 4 kat flep tekniği ile yeni bir kızlık zarı oluşturulması ile yapılır. Günler aylar hatta yıllar sonra bile birliktelik söz konusu olduğunda kanama oluşur. Muayenehane ortamlarında hijyene dikkat edilmesi oluşabilecek komplikasyonları ortadan kaldırır.

Kızlık zarı dikimi işleminden hemen sonra normal hayata devam edebilirsiniz. Yatak istirahatine gerek yoktur. Bir hafta süre ile doktorun uygun gördüğü antibiyotik ve ağrı kesiciyi, gerekirse lokal antiseptik ve pomad kullanılmalı daha sonra da kontrole gelinmelidir. Bu arada zorlayıcı hareketlerde bulunmamalı, vajina girişi hiçbir şekilde kurcalanmamalıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi güvenilir bir ameliyattır. Çok hafif yanma ve şişlik, ödem oluşursa da birkaç gün içinde geçecektir. Operasyon sonrasında pek ağrı duyulmaz.

Eğer genel anestezi ile yapılırsa en geç 1 saat içinde hasta evine ve işine gidebilir. Yatması gerekmez. Normal hayatına devam edebilir. Eğer kişi genel anestezi ile yapılmasını isteniyorsa en az 4-5 saat su da dahil içilmemesi ve yemek yenilmemesi gerekmektedir. Sigara da içilmemelidir. Aksi takdirde anestezinin etkisinde uyurken yenilen ve içilen gıdalar hastanın akciğerlerine kaçarak ciddi hayati komplikasyonlara neden olabilir. Yemek yeme işlemi operasyondan yaklaşık 20 – 30 dakika sonra yapılabilir.

Ancak kızlık zarı dikimi işlemi lokal anestezi ile yapılacaksa aç olunmasına gerek yoktur. Anestezik madde kızlık zarı ve vajina girişine zerk edilerek yapılır. Kişi yalnızca anestezi sırasında iğnenin ilk batışını hisseder ve sonrasında ise ağrı ya da acı duymaz. Hasta kızlık zarı dikimi işlemin boyunca uyanık olur ve doktorla iletişim kurabilir.

Kızlık zarı dikimi işlemi kesinlikle gizli tutulmakta ve hasta mahremiyetinize özen gösterilmektedir. Kızlık zarı dikimi işlemi kesinlikle sizin tercihinizdir ve kimseyi ilgilendirmez. Son olarak tabi ki tavsiyem evliliğinizi eğer mümkün ise yalan üzerine kurmamanızdır. Ancak her şeye rağmen doğruların söylenmesi deli gibi aşık olduğunuz adamı ya da hayatınızı kaybetme noktasındaysanız ve size başka seçenek kalmıyorsa da tabi ki her konuda size yardımcı olmamız gerekir.Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin.

www.kalicikizlikzari.com

Okumuş Olduğunuz Yazı Bilgilendirme Amaçlıdır.

Sitemizde bulunan 0533 136 39 80 – 0212 660 88 46 numaralı telefonları arayarak veya whatsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

kızlık zarı dikimi çeşitleri, kızlık zarı dikimi kaç çeşittir, geçici kızlık zarı, kalıcı kızlık zarı, flep yöntemiyle kızlık zarı, himenoplasti, kızlık zarı dikim çeşitleri, kızlık zarı dikimi yöntemleri, kızlık zarı dikim yöntemleri., nasıl kızlık zarı diktirilir, kızlık zarı dikimi izle, kızlık zarı diktirenler, kızlık zarı dikimi videosu, himenoplasti, Geçici kızlık zarı dikimi, kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü, kızlık zarı diktirme istanbul, kızlık zarı ameliyatı, İstanbul kızlık zarı dikimi, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı, Geçici Kızlık Zarı Diktirme, kalıcı kızlık zarı diktirenler, hasta yorumları, kızlık dikimi ameliyatı, kızlık zarı diktiren, geçici kızlık zarı dikimi istanbul, kalıcı kızlık zarı, ayşe konaç kızlık zarı dikimi, himenoplasti fiyatı, kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık diktirme, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı, kızlık zarı diktirmek, kızlık zarı dikimi bakırköy, kızlık zarı diktirme operasyonu, lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı diktirenler, ayşe konaç uyar", kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları, ayşe konaç uyar, kızlık zarı diktiren var mı, kızlık zarı dikimi istanbul, kızlık zarı dikimi ücretleri, +ayşe +uyar, kızlık zarı dikimi istanbul fiyatları, kızlık diktirme ne kadar, +ayşe +konaç, kalıcı kızlık zarı dikimi, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı dikimi en iyi doktor, kızlık zarı dikimi ameliyatı, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı diktirenler, kalıcı kızlık zarı diktirme, geçici kızlık zarı, kalıcı kızlık zarı dikimi istanbul, kızlık zarını diktirenler, kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı diktirme fiyatı, kızlık zarı diktirme,Ayşe Konaç, Kızlık zarı diktirme İstanbul, kızlık zarını diktirenlerin yorumları, kalıcı flep yöntemi, Kızlık zarı diktirme fiyatları, kızlık zarı diktirme kaç para, kızlık zarı diktirme, en iyi kızlık zarı diken doktor, kızlık zarı diktirme yorumları, kızlık zarı dikilirse anlaşılır mı, kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı, ayşe konaç yorumlar, kızlık zarı dikimi ücreti, kızlık zarı dikimi yorumlar, kizlik zarinin dikilmesi, kızlık zarı diktirme fiyatı, kızlık zarı diktiren var mı, kızlık zarını diktiren varmı, kızlık dikimi